تالار لاغری | لاغری دائمی | بدون رژیم و قرص | ۱۰۰٪ تضمینی

لاغری تضمینی ،بدون رژیم،بدون قرص،بدون ورزش،بدون دمنوش های لاغری و گیاهان دارویی!!!

محل لوگو

غلبه بر تنبلی


غلبه بر تنبلی

به نا خدا با سلام به شما دوست عزیزم.ساسان حسن زاده هستم یکی از ادمین های سایت تالار لاغری.

امیدوارم از مطالب این مقاله نهایت استفاده رو ببرید اگر تمرینات ساده رو انجام بدید به فرای نتیجه دلخواهتون دست پیدا میکنید.

دوستان دو نکته خیلی مهم خدمت شما عرض کنم:

اول اینکه تمامی مطالبی که در این سایت گفته میشه حاصل تجربیات خودم و امتحان اون روی ده ها نفره که نتیجه مطلوب گرفتن،پس این مطالب انحصارأ از روش خودم هستش و از هیچ سایت یا کتابی کپی برداری نشده(البته مطالب استناد بر کتب و روش های علمی می باشند)،به همین دلیل برای این مقاله ارزش قائل شدم تا بصورت محصول در بیارم و شما عزیزان برای تغییر و تحول فوقالعاده در زندگیتان این فایل رو تهیه کنید.

دومأ از شما خواهشمندم که سادگی و کم بودن حجم این فایل شما رو فریب نزنه و تمریناتشو انجام بدین.معمولأ ما دوست داریم به مطالبی بها بدیم که دارای حجم بالا و تمرینات سختی هستن.اما مشکل این نوع فایل ها اینه که مفید شده نیستن و این روز ها مردم فرصت سرخاروندن ندارن و دنبال خدمات سریع و مفید هستند.

خب بریم سر اصل مطلب یعنی غلبه بر تنبلی و کم حوصلگی. واقعأ یه مدتی دستم به هیچ‌کاری نمی رفت،تا ساعت ۱۲ خواب بودم،به برنامه هام نمی تونستم برسم،کارم طوری بود که باید توی خونه لوازم تزئینی و خرازی درست میکردم و بعدازظهر ها میرفتم بازار و به مغازه دارها میفروختم.من اون موقع هم، متأهل بودم و دختر کوچولومم بود.کاملأ مستقل بودم و متکفل نبودم...من دیگه به حالت بی حوصلگی،بی انگیزگی و تنبلی رسیده بودم،یا خواب بودم،یا تلویزیون نگاه میکردم یا توی شبکه های مجازی و اینترنت بودم(همش هم دراز کشیده!!)،بعداز یکی دو هفته در این اوضاع،چاق شده بودم و از همه بدتر بی پوله بی پول شدم. همین که فقر مالی وارد زندگیم شد تازه فهمیدم چه بلایی داره به سرم میاد. تصمیم گرفتم که دوباره شروع به کارم کنم و برم پولی در بیارم،اما متأسفانه مثل سابق نمی تونستم کار کنم.و کار کردن من و کسب درامدم به حالت نا پیوسته و روزی برم روزی نرم شد و اون روزایی هم که میرفتم درامدی که کسب میکردم خیلی کمتر از روزای قبل از تنبلی ام بود.من هروز متوجه می شدم که این تنبلی من هر روز آثار مخربی رو در زندگی ام به بار میاره و اوضاع به سرعت داره بدترو بدتر میشه،طوری که حتی از پس مخارج فرزندم مثل پوشک و شیر خشک بر نمیومدم... از اون وضعیت دیگه به حالت انزجار رسیدم،حالم از خودم بهم می خورد.دوست داشتم یه حرکتی بزنم،یه پولی در بیارم،یک جهشی در خودم ایجاد بشه...شاید باورتون نشه که اوضاع چقدر وخیم شد،من حتی دچار افسردگی شدم...اگه می دونستم که یک استراحت چند روزه که به خیال خودم خیلی خوش میگذشت،این همه عواقب مخرب به بار میاره هیچوقت دست از تلاش بر نمیداشتم و حتی زودتر از روزای عادی بیدار میشدم و زودتر از همه مردم دست به کار میشدم...وارد یک تله بزرگی شده بودم. پس از مدت ها در جا زدن و بیماری های روحی و جسمی باید خودمو نجات میدادم،فهمیدم که باید غلبه کنم!غلبه بر تنبلی.اما چگونه؟

از خوندن کتاب" قورباغه ات را قورت بده" که مرتبط با همین موضوع هستش شروع کردم،اما متأسفانه تأثیری در من ایجاد نکرد.یکی از دلایل عدم مؤثر بودن این کتاب فکر می کنم که اصلأ مناسب افراد تنبل نیست چون حجم بالا و مطالب سنگینی رو داره.بعد یکسری مقاله و کتاب خوندم و سراغ فایل های انگیزشی رفتم تا شاید یه جنب و جوشی در من ایجاد کنن اما کار ساز نبود و اوضاع همینجور وخیم تر می شد.نهایتأ وارد مرحله ای از فعالیت های ذهنی و فیزیکی شدم که اینبار مؤثر بودند و خدارو شکر زندگی من از گذشته ای هم که داشتم بهتر و بهتر شد،و به درجه ای رسیدم که هر موقع دوست داشته باشم بیدار میشم از خواب و فعالیت های روزانه ام رو خیلی پر انرژی و فعال شروع میکنم و در همین حالت هم ادامه میدم.شاید باورتون نشه من سه برابر قبل پتانسیل انجام هر کاری رو دارم و در طول روز برام پر از اتفاقات خوب و خبر های عالی پیش میاد.

اما چیکار کردم؟...


مبلغ قابل پرداخت 9,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۶ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 78

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به"www.talare-laghari.ir"می باشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما